Viljelusõistlust korraldab MTÜ Viljeluspäevad ning peamisteks partneriteks on Maaleht, Baltic Agro ja Scandagra. Kaasatud on ka Maaelu Teadmuskeskuse eksperdid Peeter Viil ja Raivo Vettik ning Maaülikooli eksperdid Indrek Keres, Endla Reintam ja Evelin Loit-Harro, kes lisaks põldude mulla, taimestiku ja agrotehnika jälgimisele toetavad võistlejaid asjalike nõuannetega. Auhinnad võitjatele panevad välja korraldajafirmad ja toetajad Syngenta, Bayer, Berner, Monsanto, Agroskai, BASF, Rapool, Väderstad, Adama ja Swedbank.

Peakorraldajad:

 

BALTIC AGRO
Margus Ameerikas
Arendusdirektor
Tel 511 1543
margus.ameerikas@balticagro.com
www.balticagro.ee

 

 

 

SCANDAGRA EESTI
Mihkel Hang
Müügi- ja turundusjuht
Tel 502 0599
mihkel.hang@scandagra.ee
www.scandagra.ee

 

 

 

MAALEHT AS
Lii Sammler
Maamajandus peatoimetaja
Tel 661 3380
lii.sammler@maaleht.ee
www.maaleht.ee

 

Toetajad:

 

SYNGENTA POLSKA SP Z.O.O. EESTI ESINDUS
Kaupo Suik
Müügijuht
Tel 514 4011
kaupo.suik@syngenta.com
www.syngenta.ee

 

AGROSKAI
Priit Palumaa
Tel. 5040566
priit@agroskai.ee

 

TARTU MILL AS
Tel 742 8807
info@tartumill.ee
www.tartumill.ee

 

 

BAYER CROPSCIENCE (Bayer OÜ)
Madis Vaher
Noorem suurklientide juht
Tel 552 1083
madis.vaher@bayer.com
www.bayer.ee

 

MONSANTO
Modris Krauklis
Tel. +37129234034
modris.krauklis@monsanto.com
www.monsanto.co.uk

 

BERNER EESTI OÜ
www.berner.ee

 

 

BASF
Margus Saviste
Mob. +372 530 30755
margus.saviste@basf.com
www.agro.basf.ee

 

VÄDERSTAD OÜ
Kalev Korbun
Tegevdirektor
Tel 736 2032, 511 6551
infoEE@vaderstad.com
www.vaderstad.com

SWEDBANK
www.swedbank.ee